Silog sp.z o.o. - Jesteśmy jednym z największych importerów narzędzi fryzjerskich oraz kosmetycznych w Polsce. To właśnie Silog jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce takich znanych.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
, Warszawa
Wiertnicza 149
Tel.: 651 72 56 do 58
fax: 651 72 56 do 58 wew 116
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 113-00-23-649
O Firmie:
Jesteśmy jednym z największych importerów narzędzi fryzjerskich oraz kosmetycznych w Polsce. To właśnie Silog jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce takich znanych światowych marek jak:..

 
Szczotka Jaguar QUADRUS 43

Szczotka  Jaguar QUADRUS 43
Cena:
35 Złotych

Przejdź do opisu
Opis:
PRZYSZŁOŚĆ SZCZOTEK JEST KWADRATOWA!

Włosie szczotki z powłoką turmaliny i silver nano wygładza strukturę włosa pomagając tym samym utrzymać wilgoć wewnątrz włosa. Włosy są zdrowe, zadbane, lśniące oraz się nie elektryzują. Specjalny falisty kształt włosia potęguje efekt działania turmaliny i nanocząsteczek srebra. Pierścień ceramiczny idealnie przekazuje ciepło podczas suszenia suszarką równo i intensywnie rozkładając je na włosy. Doskonale prostuje włosy aż po same końce. Wykonuje precyzyjne fale i loki. Specjalne ułożenie włosia i gładki cylinder szczotki pozwala uchronić włosy przed plątaniem i uszkodzeniem. Kwadratowa rączka zapewnia całkowitą kontrolę, a gumowane brzegi rączki idealną przyczepność do dłoni.

Zapraszam na stronę produktu www.sklepfryzjer.pl